• Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania. FitNarzędziownik nauczyciela

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania. FitNarzędziownik nauczyciela

 • Autor: Katarzyna Skolimowska
 • Wydawca: Difin
 • ISBN: 978-83-8085-963-0
 • Data wydania: 2020
 • Liczba stron/format: 260/141x218 mm
 • Oprawa: miękka

Cena detaliczna

 • 42.00 zł

  37.80 zł

 • 10% taniej

 • Darmowa dostawa od 200 zł
 • Wysyłka w ciągu 24h

Dostępność: Duża ilość w magazynie

Poradnik w sposób ciekawy i przystępny ujmuje proces zmiany zachowania na drodze do poprawy naszego funkcjonowania psychofizycznego. Czytelnik otrzymuje praktyczne informacje, jakie zmiany są wartościowe w ich drodze do zdrowia – także w postaci licznych ćwiczeń, co jest szczególnym walorem tej pozycji. Autorka wskazuje na możliwości pracy osobistej z materiałem zawartym w książce, ale także zachęca do jego wykorzystania w trakcie pracy pedagogicznej. Takie podejście do rozwoju własnego i swoich podopiecznych będzie sprzyjało długofalowym rezultatom wpływającym na każdy aspekt życia, ale także nauczania innych.

„Podkręć mózg!...” to publikacja o:
- proaktywności w zachowaniu – Czytelnik dowie się, że tylko dzięki aktywnemu działaniu – jakiekolwiek ono będzie – ma szansę osiągnąć swoje cele; dzięki działaniu może zweryfikować wszystko, co w obszarze myśli będzie wspierające albo blokujące;
- etapach procesu zmiany zachowania wraz ze wskazaniami do pracy osobistej;
- doświadczeniu ekspertów;
- nawykach i praktycznym wsparciu w postaci tabeli monitoringu.

Dr Jagoda Różycka:

Mózg jako nasze centrum wymaga szczególnej dbałości – troski o każdy obszar wpływający na jego funkcjonowanie. Treści książki integrują wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii, dietetyki i fizjoterapii celem zrozumienia wpływu tych dziedzin na nasz mózg. Dzięki temu otrzymujemy informacje, jakie zmiany są wartościowe w ich drodze do zdrowia – nie tylko teoretyczne, ale także praktyczne w postaci wskazań do pracy własnej i swoich podopiecznych. Pozycja szczególnie polecana pedagogom i wszystkim, dla których szeroko rozumiane zdrowie jest czymś więcej niż tylko brakiem choroby.

Paula Jamróz, dietetyk kliniczny, autorka bloga Dietetycznie Zakręcona https://dietetyczniezakrecona.pl:

Jest to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które chcą osiągnąć swój cel i zyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale również zdrowie. Książka zawiera mnóstwo praktycznych ćwiczeń, które angażują czytelnika i pomagają zrozumieć, dlaczego zdrowe i świadome odżywianie ma tak ogromne znaczenie. Napisana jest w tak przystępny i ciekawy sposób, że nie mogłam się od niej oderwać. Polecam książkę każdemu, który ma za sobą masę nieudanych doświadczeń. Z tą pozycją zrozumiesz dlaczego poprzednie próby były nieudane i raz na zawsze zmienisz swoje
nawyki, nie tylko te żywieniowe.


Katarzyna Skolimowska
Polonistka z doświadczeniem zawodowym we wszystkich typach szkół, instruktorka szkolnych zajęć teatralnych, opiekunka klubów wolontariusza. Dziennikarka magazynu dla wychowawców Sygnał. Autorka bloga www.inspiracjedlaszkoly.pl i właścicielka marki FitEdukacja. Inicjatorka oddolnego ruchu edukacyjnego FitEdukacja ? Zdrowy wymiar edukacji, który ma na celu wprowadzenie do polskich szkół edukacji dla zdrowia (w tym edukacji do ruchu i poprzez ruch oraz dietę dla mózgu). Jej misją jest także rozprzestrzenianie idei rozwijania kompetencji miękkich od najmłodszych lat.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Najczęściej kupowane