zdążyć z pomocą

Szkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą

Szkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z...

Szkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą

Cykl książek Zdążyć z pomocą obejmuje cztery pozycje: Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąSzkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąRodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 1Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2 Poszczególne rozdziały w książkach napisane zostały przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy oprócz teorii zajmują się również określonym problemem w praktyce. Każdy rozdział oprócz  podstaw teoretycznych, dotyczących omawianego zagadnienia, ..

62.10 zł 69.00 zł Cena netto: 59.14 zł

Zdążyć z pomocą - pakiet

Zdążyć z pomocą - pakiet

Zdążyć z pomocą - pakiet

Pakiet zawiera:1. Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą2. Szkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą3. Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 14. Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2..

177.60 zł Cena netto: 169.14 zł

Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2

Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć ...

Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2

Cykl książek Zdążyć z pomocą obejmuje cztery pozycje: Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąSzkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąRodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 1Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2  Poszczególne rozdziały w książkach napisane zostały przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy oprócz teorii zajmują się również określonym problemem w praktyce. Każdy rozdział oprócz  podstaw teoretycznych, dotyczących omawianego z..

40.50 zł 45.00 zł Cena netto: 38.57 zł

Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 1

Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć ...

Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 1

Cykl książek Zdążyć z pomocą obejmuje cztery pozycje: Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąSzkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąRodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 1Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2 Poszczególne rozdziały w książkach napisane zostały przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy oprócz teorii zajmują się również określonym problemem w praktyce. Każdy rozdział oprócz  podstaw teoretycznych, dotyczących omawianego zagadni..

43.20 zł 48.00 zł Cena netto: 41.14 zł

Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą

Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdą...

Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą

Cykl książek Zdążyć z pomocą obejmuje cztery pozycje: Przedszkole w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą, Szkoła w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocąRodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 1Rodzina w sytuacji trudnej. Zdążyć z pomocą. Część 2 Poszczególne rozdziały w książkach napisane zostały przez specjalistów w danej dziedzinie, którzy oprócz teorii zajmują się również określonym problemem w praktyce. Książka dotycząca przedszkola przedstawia problemy związane z rozwojem i wychowaniem ..

54.00 zł 60.00 zł Cena netto: 51.43 zł

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)