Zapowiedzi

Aktywizator seniorów. Scenariusze zajęć. Wydanie 2

Aktywizator seniorów. Scenariusze z...

Aktywizator seniorów. Scenariusze zajęć. Wydanie 2

Podstawą prezentowanej książki jest przekonanie, że prowadzenie zajęć dla osób starszych – niezależnie od miejsca czy formalnych struktur je organizujących – to każdorazowe spotkanie z niepowtarzalnymi indywidualnościami, niosącymi ze sobą swój bagaż doświadczeń, mądrości i odczuć. Zadaniem osób organizujących takie spotkania jest w sposób maksymalny odpowiedzieć na potrzeby seniorów i stworzyć taką atmosferę podczas zajęć, która sprzyja wymianie pozytywnych emocji, koncentracji na dobrych stron..

67.50 zł 75.00 zł Cena netto: 64.29 zł

Położna w systemie ochrony zdrowia w Polsce

Położna w systemie ochrony zdrowia ...

Położna w systemie ochrony zdrowia w Polsce

Książka przedstawia aktualny status oraz zasady wykonywania zawodu położnej w Polsce. Omówiono w niej kompetencje, prawa i obowiązki położnych, a także ich rolę w systemie ubezpieczenia zdrowotnego. Jest to jedyna monografia na ten temat na rynku wydawniczym. Publikacja w zamierzeniu autorki ma stanowić czytelne i przejrzyste kompendium podstawowej wiedzy o zawodzie w aspekcie prawnym i organizacyjnym dla każdej osoby wykonującej lub zamierzającej wykonywać zawód położnej.Posługując się przystęp..

54.00 zł 60.00 zł Cena netto: 51.43 zł

Autyzm a prawo. Wydanie 2

Autyzm a prawo. Wydanie 2

Autyzm a prawo. Wydanie 2

Patronat honorowy: Konsultant krajowy w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży dr n. med. Aleksandra LewandowskaTajemnica, jaką jest spektrum autyzmu czyni bardzo trudnym jego prawne zaszeregowanie. Ujęcie prawne dotyka bowiem wielu aspektów umysłu człowieka i jego – częściowej lub całkowitej – „ślepoty”, dotyczących zarówno świadomości, jak i woli. Mimo pewnego już zakotwiczenia problemu autyzmu w świadomości społecznej refleksja prawna nie wydaje się być bardzo zaawansow..

58.50 zł 65.00 zł Cena netto: 55.71 zł

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)