senior

Senior w domu. Gry i ćwiczenia dla seniorów. Międzypokoleniowe quizy wiedzy

Senior w domu. Gry i ćwiczenia dla ...

Senior w domu. Gry i ćwiczenia dla seniorów. Międzypokoleniowe quizy w...

Książka ma skłonić seniora do aktywności intelektualnej, pomóc mu w nawiązaniu więzi międzypokoleniowych i zachęcić do wyjścia z domu i aktywności społecznej.Publikacja ma charakter poradnikowy i jest dedykowana seniorom, którzy z różnych powodów rzadko wychodzą z domu, stronią od ludzi i niechętnie wchodzą w relacje społeczne. Pomyślana jest tak, że najpierw znalazły się w niej ćwiczenia aktywizujące intelektualnie przeznaczone do samodzielnego rozwiązywania. Następnie jest seria quizów. By je ..

40.50 zł 45.00 zł Cena netto: 38.57 zł

Senior sprawny intelektualnie

Senior sprawny intelektualnie

Senior sprawny intelektualnie

Europa się starzeje! Rośnie średnia długość życia, a w raz z nią świadomość ludzi w wieku emerytalnym, że ten okres życia można spędzić równie ciekawie i przyjemnie. Stereotyp mówi, że seniorom już niewiele potrzeba, że oni w ciszy i w spokoju powinni oczekiwać nadejścia śmierci. Tymczasem współczesny emeryt może czerpać z życia jeszcze pełnymi garściami, musi być jednak sprawny tak fizycznie, jak i intelektualnie. Seniorzy o obie sprawności powinni zadbać sami. Nie zawsze jednak potrafią, a cza..

36.00 zł 40.00 zł Cena netto: 34.29 zł

Trening pamięci i koncentracji dla seniorów. Przykłady zajęć dla prowadzących warsztaty

Trening pamięci i koncentracji dla ...

Trening pamięci i koncentracji dla seniorów. Przykłady zajęć dla prowa...

Książka ma na celu propagowanie wiedzy na temat usprawniania i utrzymania w dobrej kondycji naszego układu nerwowego, opóźniania procesu starzenia się mózgowia, usprawniania pamięci oraz profilaktyki chorób neurodegeneracyjnych. Obecnie wiemy, jak dbać o serce, ale nie dbamy o nasz mózg. Dziś już wiemy, że mózg jest strukturą, która zmienia się przez całe życie pod wpływem doświadczeń. Poradnik skierowany do seniorów 60+ obalając mit o „zapominalskim staruszku”...

40.50 zł 45.00 zł Cena netto: 38.57 zł

Aktywny senior. Jak zachować sprawność  intelektualną w podeszłym wieku?

Aktywny senior. Jak zachować sprawn...

Aktywny senior. Jak zachować sprawność intelektualną w podeszłym wiek...

Rośnie średnia długość życia Europejczyków. Przybywa seniorów. Współczesny emeryt to jednak człowiek aktywny, który chce jeszcze czerpać z życia pełnymi garściami. Chce spędzać czas ciekawie i przyjemnie. Chce zaspokajać także swą potrzebę aktywności intelektualnej. Oferta zajęć w tym obszarze, zwłaszcza dla seniorów zamieszkałych w środowisku wiejskim, jest jednak mniej niż skromna. Książka uczy jak krok po kroku zorganizować i przeprowadzić warsztaty aktywizacji intelektualnej seniorów oraz..

35.10 zł 39.00 zł Cena netto: 33.43 zł

Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)