Przestepczość finansowa

Pakiet: Przestępczość finansowa

Pakiet: Przestępczość finansowa

Pakiet: Przestępczość finansowa

Pakiet zawiera: 1. Przestępczość finansowa. Tom 1. Bankowość, ubezpieczenia, przedsiębiorstwa2. Przestępczość finansowa. Tom 2. Rynki finansowe..

99.00 zł Cena netto: 94.29 zł

Przestępczość finansowa. Tom 2. Rynki finansowe

Przestępczość finansowa. Tom 2. Ryn...

Przestępczość finansowa. Tom 2. Rynki finansowe

Książka poświęcona jest przestępstwom i różnym patologiom występującym na rynkach finansowych oraz metodom ich zwalczania i zapobiegania im. Autorzy przeanalizowali w niej najnowsze zjawiska przestępcze i inne patologie oraz przyjmowane środki zaradcze o charakterze systemowym (w tym w ramach tzw. Polskiego Ładu – od 2022 r.), w uniwersum rynków finansowych. Najważniejsze poruszane zagadnienia to: - uregulowania prawne (w USA, UE i w Polsce) stosowane w zapobieganiu i zwalczaniu nadużyć ..

58.50 zł 65.00 zł Cena netto: 55.71 zł

Przestępczość finansowa. Tom 1. Bankowość, ubezpieczenia, przedsiębiorstwa

Przestępczość finansowa. Tom 1. Ban...

Przestępczość finansowa. Tom 1. Bankowość, ubezpieczenia, przedsiębior...

Znaczenie przestępczości finansowej w ostatnich latach niepomiernie wzrosło, zarówno w wymiarze międzynarodowym, jak i polskim. Deformuje ona konkurencję rynkową, zagraża relacjom społecznym, podkopuje zaufanie i podmywa fundamenty finansowe uczestników życia gospodarczego, a przez ubytki wpływów podatkowych zwiększa napięcia społeczne. Książka, poświęcona przestępstwom bankowym, ubezpieczeniowym oraz korporacyjnym, jest tomem inaugurującym nową serię wydawniczą pt. Przestępczość..

53.10 zł 59.00 zł Cena netto: 50.57 zł

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)