Maturalne kompendia

Historia repetytorium dla licealistów i studentów. Wydanie 3

Historia repetytorium dla licealist...

Historia repetytorium dla licealistów i studentów. Wydanie 3

Oddajemy do rąk Czytelników kolejne wydanie jednego z najlepszych w Polsce repetytoriów z historii, od lat doskonale znanego maturzystom, studentom, nauczycielom i pasjonatom historii. W jednym tomie w bardzo przystępny sposób zgromadzono najważniejsze wydarzenia historyczne od starożytności do czasów współczesnych.Repetytorium jest nieocenionym źródłem  uporządkowanego powtórzenia całego materiału dla celów maturalnych, olimpiad, konkursów historycznych lub uz..

58.50 zł 65.00 zł Cena netto: 55.71 zł

Matematyka. Repetytorium dla maturzysty

Matematyka. Repetytorium dla maturz...

Matematyka. Repetytorium dla maturzysty

Uwaga: książka ze zwrotów, może posiadać defekty w postaci poszarzałej lub przetartej okładki, zgiętego rogu itp. .To wyjątkowa książka. Nie jest podręcznikiem, nie jest także zbiorem zadań. Autor umiejętnie łączy obie te funkcje. Na uwagę zasługuje jasność i zrozumiałość części teoretycznej. Materiał powtórzeniowy podzielono na 12 działów. Po każdym z nich zamieszczono dwie grupy zadań. Pierwsza, nazwana sprawdzianem, jest złożona z dość prostych zadań. Uczeń, który rozwiąże je wszystkie, m..

9.75 zł 39.00 zł Cena netto: 9.29 zł

Wiedza o społeczeństwie. Testy maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony

Wiedza o społeczeństwie. Testy matu...

Wiedza o społeczeństwie. Testy maturalne. Poziom podstawowy i rozszerz...

Zestaw testów egzaminacyjnych z wiedzy o społeczeństwie – niezastąpiona pomoc dla maturzysty! - W 100% zgodny z aktualnym Informatorem maturalnym z wiedzy o społeczeństwie - Przykładowe testy na poziom podstawowy i rozszerzony, zgodne z konstrukcją arkuszy egzaminacyjnych przygotowywanych przez CKE - 235 zadań wszystkich typów, z którymi możesz spotkać się na maturze! - Szczegółowe wskazówki, jak rozwiązywać wszystkie typy zadań! - Tematy zadań dobrane tak, aby powtórzyć cały materiał nie..

10.00 zł 40.00 zł Cena netto: 9.52 zł

Matematyka. Testy maturalne. Zestaw arkuszy egzaminacyjnych na poziom podstawowy

Matematyka. Testy maturalne. Zestaw...

Matematyka. Testy maturalne. Zestaw arkuszy egzaminacyjnych na poziom ...

Zestaw testów egzaminacyjnych z matematyki – niezastąpiona pomoc dla maturzysty: - W 100% zgodny z aktualnym Informatorem maturalnym z matematyki! - Testy próbne na poziom podstawowy - na tym poziomie maturę z matematyki zdają wszyscy! - 240 zadań wszystkich typów, z którymi możesz się spotkać na maturze! - Szczegółowe wskazówki, jak rozwiązywać zadania otwarte. - Schematy oceniania zadań...

12.50 zł 25.00 zł Cena netto: 11.90 zł

Geografia. Kompendium w zarysie i zadaniach

Geografia. Kompendium w zarysie i z...

Geografia. Kompendium w zarysie i zadaniach

Książka stanowi próbę systematyzacji, uzupełnienia i aktualizacji wiedzy, jaką powinien posiadać o świecie, własnym kontynencie i kraju współczesny człowiek. Pokazuje procesy społeczne i ekonomiczne. Stara się wytłumaczyć ich przebieg i wpływ na kształ­towanie struktur przestrzennych. Szczególną uwagę autorzy zwracają na występujące w tym zakresie zróżnicowania, pokazują ich przyczyny oraz następstwa. Obraz współczesnego świata jest ukazywany na tle środowiska przyrodniczego. Wyeksponowano ekolo..

9.86 zł 58.00 zł Cena netto: 9.39 zł

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)