Nauka języków

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zroz...

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda w...

Jesteś wzrokowcem i chcesz ZOBACZYĆ zasady gramatyczne bez czytania zawiłych opisów? Rosyjski dla leniwych to najprostszy sposób, aby zobaczyć materiał gramatyczny w streszczeniu, bez zbędnego teoretyzowania. Autorka podręcznika, praktykująca lektorka rosyjskiego z 10-letnim doświadczeniem, dodatkowo do niezbędnych podstaw gramatyki dołącza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz tematy, stanowiące problem dla polskich uczniów. Przytoczone do każdego tematu ćwiczenia, ułożon..

38.16 zł 44.90 zł Cena netto: 36.35 zł

Repetytorium maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium maturalne z języka ang...

Repetytorium maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozs...

Płynna komunikacja w języku angielskim to wynik długich lat systematycznej pracy. Ucząc się języka obcego, sięgasz po wiele książek i pomocy naukowych, rozwiązujesz setki ćwiczeń. Dobra znajomość zasad gramatycznych jest podstawą poprawnego porozumiewania się, a znajomość zaawansowanego słownictwa umożliwia sprawne i skuteczne posługiwanie się językiem. Publikacja, którą właśnie masz przed sobą, pozwoli ci usystematyzować wiedzę i rozwinąć umiejętności. Solidne opracowanie haseł ..

55.17 zł 64.90 zł Cena netto: 52.54 zł

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki angielskiego

The Hound of the Baskervilles. Pies...

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki an...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie..

25.42 zł 29.90 zł Cena netto: 24.20 zł

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian

Język rosyjski od A do Z. Repetytor...

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykład...

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian – opis wydawcyKsiążka ta przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka rosyjskiego lub do egzaminu państwowego, studentów uczęszczających na lektorat z języka rosyjskiego, oraz wszystkich osób, które pragną pogłębić i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu rosyjskiej gramatyki. Repetytorium obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich...

21.60 zł 24.00 zł Cena netto: 20.57 zł

Angielski dla leniwych  Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki angielskiego

Angielski dla leniwych Zobacz. Zro...

Angielski dla leniwych Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda ...

Język angielski - Poziom A1-B2 Angielski dla leniwych nie jest ani typowym podręcznikiem, ani zwyczajną „gramatyką” języka angielskiego. Książka nie „jeży się” od trudnych terminów, ani nie próbuje opisać wszystkich możliwych odstępstw od przejrzystych reguł gramatyki angielskiej. Autorki pisząc tę książkę kierowały się następującymi założeniami: • Zasady angielskiej gramatyki są przejrzyste i proste. Dlaczego? Elementy angielskich zdań są jak klocki, które muszą do siebie pasować. Każda..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku  Moderne Businesskorrespondenz auf Deutsch

Nowoczesna korespondencja biznesowa...

Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku Moderne Businesskorr...

Język niemiecki - Poziom B2 – C1 Tematem książki jest NOWOCZESNA korespondencja w niemieckim świecie biznesu – SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – warto umie..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

Hörverstehen  Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu

Hörverstehen Podręcznik do nauki j...

Hörverstehen Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu

NOWE WYDANIE bestsellerowej książki Język niemiecki - Poziom B1-C1 Hörverstehen. Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu jest przeznaczony dla osób uczących się języka niemieckiego na poziomie od B1+ do C1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Powstał on z myślą o maturzystach chcących pisać maturę na poziomie rozszerzonym, studentach filologii germańskiej oraz uczestnikach kursów językowych przygotowujących się do certyfikatów na ww. poziomach. Celem podr..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji do nauki angielskiego

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksięż...

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji do nauki a...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.   CZYTAJ – SŁUCHAJ - ĆWICZ • CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od l..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego

Short Stories by Edgar Allan Poe. O...

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wers...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi opowiadań przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będzi..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch

Niemiecki w marketingu. Marketingde...

Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch

Język niemiecki - Poziom B1 – B2 Chciałbyś poszerzyć swoje słownictwo w języku niemieckim z zakresu marketingu? Interesujesz się obszarem przedstawiającym zarządzanie marketingiem w Niemczech? Marketingdeutsch jest idealnym rozwiązaniem – znajdziesz tutaj przykłady zastosowania wyrażeń i terminów z dziedziny marketingu. Ponadto narzędzia, które można stosować przy analizie, planowaniu oraz kontroli marketingowej. Informacje dotyczące prawnych aspektów działalności marketingowej w Niem..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy

Jak i o czym po angielsku? Praca. R...

Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy

Książka stanowi kontynuację i uzupełnienie wcześniejszej publikacji Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków tej samej autorki. O ile jednak wcześniejsza książka dotyczyła ludzkich emocji, o tyle ta dotyczy sytuacji codziennych. Gdy spotkacie służbowo lub towarzysko osobę anglojęzyczną, to zapewne zechcecie z nią porozmawiać – oczywiście w języku angielskim. Jeśli tematem rozmowy będzie dom, praca, rodzina, szkoła czy zakupy, to Jak i o czym po angielsku? z pewnością w tym pomoże. ..

44.91 zł 49.90 zł Cena netto: 42.77 zł

Codziennik rosyjski. Doskonal język rosyjski każdego dnia

Codziennik rosyjski. Doskonal język...

Codziennik rosyjski. Doskonal język rosyjski każdego dnia

Język rosyjski - Poziom B1-C1 Uczysz się języka rosyjskiego, ale: - masz kłopot z systematycznością? - nie satysfakcjonują Cię postępy w nauce? - trudno Ci się zmotywować? - męczysz się z nauką, zamiast się nią cieszyć? Codziennik rosyjski jest właśnie dla Ciebie, ponieważ: - skłoni Cię do systematyczności, - szybko zauważysz własne postępy, - zmotywujesz się do regularnej nauki, - odczujesz satysfakcję z nauki. ..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki

144 najczęściej używane niemieckie ...

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki

Język niemiecki - Poziom A1-C1 Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego. Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku niemieckim. Zanim..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki języka angielskiego

Anne of Green Gables. Ania z Zielon...

Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki język...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Anne of Green Gables przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki s..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z płytą CD

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samo...

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z płytą CD

Język niemiecki? - krótko i zwięźle: jest i będzie dla nas, Polaków, coraz ważniejszy - jest bardzo logicznie zbudowany, łatwo do niego „podejść” - w mowie potocznej używanych jest tylko ok. 800 słówek. Nawet osoby bez jakichkolwiek zdolności językowych mogą się ich z powodzeniem nauczyć! - nawet jeśli być może trudno ci w to uwierzyć: niemiecki jest prostszy niż polski! Postaramy ci się to udowodnić! - gdy przerobisz ten podręcznik, to przy pomocy prostych schematów gramatycznych..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

Pokazuje 1 do 15 z 42 (3 Stron)