Nauka języków

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki angielskiego

The Hound of the Baskervilles. Pies...

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki an...

Sir Arthur Conan Doyle, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie..

25.42 zł 29.90 zł Cena netto: 24.20 zł

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian

Język rosyjski od A do Z. Repetytor...

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykład...

Wiesława Milczarek

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian – opis wydawcy Książka ta przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka rosyjskiego lub do egzaminu państwowego, studentów uczęszczających na lektorat z języka rosyjskiego, oraz wszystkich osób, które pragną pogłębić i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu rosyjskiej gramatyki. Repetytorium obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich...

21.60 zł 24.00 zł Cena netto: 20.57 zł

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Nowe repetytorium z gramatyki język...

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Stanisław Bęza

Publikacja przeznaczona dla wszystkich uczących się języka niemieckiego, którzy chcieliby powtórzyć, uzupełnić, rozszerzyć oraz sprawdzić swoje umiejętności z zakresu gramatyki. Ze względu na szczegółowy komentarz do poszczególnych zagadnień w języku polskim, liczne przykłady wzorcowe, ilustrujące daną strukturę oraz obecność klucza do wszystkich ćwiczeń repetytorium może być z powodzeniem wykorzystywane do samodzielnej nauki. Słownictwo zawarte w ćwiczeniach nie wykracza poza podstawowy zakres ..

40.80 zł 51.00 zł Cena netto: 38.86 zł

Angielski dla leniwych  Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki angielskiego

Angielski dla leniwych Zobacz. Zro...

Angielski dla leniwych Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda ...

Marta Fihel, Katarzyna Jezusek

Język angielski - Poziom A1-B2 Angielski dla leniwych nie jest ani typowym podręcznikiem, ani zwyczajną „gramatyką” języka angielskiego. Książka nie „jeży się” od trudnych terminów, ani nie próbuje opisać wszystkich możliwych odstępstw od przejrzystych reguł gramatyki angielskiej. Autorki pisząc tę książkę kierowały się następującymi założeniami: • Zasady angielskiej gramatyki są przejrzyste i proste. Dlaczego? Elementy angielskich zdań są jak klocki, które muszą do siebie pasować. Każda..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku  Moderne Businesskorrespondenz auf Deutsch

Nowoczesna korespondencja biznesowa...

Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku Moderne Businesskorr...

Agnieszka Drummer, Richard Boehnke

Język niemiecki - Poziom B2 – C1 Tematem książki jest NOWOCZESNA korespondencja w niemieckim świecie biznesu – SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – warto umie..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

English for Business and Politics  Nowe wydanie z mp3

English for Business and Politics ...

English for Business and Politics Nowe wydanie z mp3

Dagmara Świda

Język angielski  - Poziom B1 - B2 Kultowy podręcznik Dagmary Świdy teraz dostępny z nagraniem AUDIO w formie pliku mp3! Dzięki tej książce z łatwością przyswoisz słownictwo z zakresu gospodarki i polityki, a czytanie oryginalnych tekstów czy śledzenie wypowiedzi po angielsku np. na konferencjach, w radiu, telewizji oraz internecie nie będzie już problemem. Książka jest przeznaczona dla studentów szkół wyższych i pomaturalnych, kształcących przyszłych ekonomistów, finansistów, biznesm..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji do nauki angielskiego

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksięż...

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji do nauki a...

Lyman Frank Baum, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.   CZYTAJ – SŁUCHAJ - ĆWICZ • CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od lektur..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego

Short Stories by Edgar Allan Poe. O...

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wers...

Edgar Allan Poe, Maria Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi opowiadań przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będzi..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch

Niemiecki w marketingu. Marketingde...

Niemiecki w marketingu. Marketingdeutsch

Anna Jędrzejczyk

Język niemiecki - Poziom B1 – B2 Chciałbyś poszerzyć swoje słownictwo w języku niemieckim z zakresu marketingu? Interesujesz się obszarem przedstawiającym zarządzanie marketingiem w Niemczech? Marketingdeutsch jest idealnym rozwiązaniem – znajdziesz tutaj przykłady zastosowania wyrażeń i terminów z dziedziny marketingu. Ponadto narzędzia, które można stosować przy analizie, planowaniu oraz kontroli marketingowej. Informacje dotyczące prawnych aspektów działalności marketingowej w Niem..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy

Jak i o czym po angielsku? Praca. R...

Jak i o czym po angielsku? Praca. Rodzina. Szkoła. Zdrowie. Zakupy

Izabella Rodzik-Sambierska

Książka stanowi kontynuację i uzupełnienie wcześniejszej publikacji Jak? Gdzie? Kiedy? Everyday English dla Polaków tej samej autorki. O ile jednak wcześniejsza książka dotyczyła ludzkich emocji, o tyle ta dotyczy sytuacji codziennych. Gdy spotkacie służbowo lub towarzysko osobę anglojęzyczną, to zapewne zechcecie z nią porozmawiać – oczywiście w języku angielskim. Jeśli tematem rozmowy będzie dom, praca, rodzina, szkoła czy zakupy, to Jak i o czym po angielsku? z pewnością w tym pomoże. ..

44.91 zł 49.90 zł Cena netto: 42.77 zł

Codziennik rosyjski. Doskonal język rosyjski każdego dnia

Codziennik rosyjski. Doskonal język...

Codziennik rosyjski. Doskonal język rosyjski każdego dnia

Jelena Wysokińska, Volha Liauchuk, Olga Tatarchyk

Język rosyjski - Poziom B1-C1 Uczysz się języka rosyjskiego, ale: - masz kłopot z systematycznością? - nie satysfakcjonują Cię postępy w nauce? - trudno Ci się zmotywować? - męczysz się z nauką, zamiast się nią cieszyć? Codziennik rosyjski jest właśnie dla Ciebie, ponieważ: - skłoni Cię do systematyczności, - szybko zauważysz własne postępy, - zmotywujesz się do regularnej nauki, - odczujesz satysfakcję z nauki.   Olga Tatarchyk - magister filologii, lektorka i metodyk, au..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

144 najczęściej używane angielskie czasowniki  Na skróty do znajomości angielskiego

144 najczęściej używane angielskie ...

144 najczęściej używane angielskie czasowniki Na skróty do znajomości...

Agnieszka Drummer, Beata Williamson

Język angielski - Poziom B2-C1 Czasowniki są duszą języka. Każde angielskie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego. Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku angielskim. Zani..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki języka angielskiego

Anne of Green Gables. Ania z Zielon...

Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki język...

Lucy Maud Montgomery, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Anne of Green Gables przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki s..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z płytą CD

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samo...

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Samouczek z płytą CD

Agnieszka Drummer, Małgorzata Grabowska

Język niemiecki? - krótko i zwięźle: jest i będzie dla nas, Polaków, coraz ważniejszy - jest bardzo logicznie zbudowany, łatwo do niego „podejść” - w mowie potocznej używanych jest tylko ok. 800 słówek. Nawet osoby bez jakichkolwiek zdolności językowych mogą się ich z powodzeniem nauczyć! - nawet jeśli być może trudno ci w to uwierzyć: niemiecki jest prostszy niż polski! Postaramy ci się to udowodnić! - gdy przerobisz ten podręcznik, to przy pomocy prostych schematów gramatycznych..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

Deutsch im Büro

Deutsch im Büro

Deutsch im Büro

Stanisław Bęza, Anke Kleinschmidt

Język niemiecki - poziom B1–C2 Nagrania mp3 wybranych tekstów z książki są dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Uczysz się niemieckiego, a może już pracujesz w tym języku? Dzięki tej książce nauczysz się, jak: - ubiegać się o pracę, napisać list motywacyjny, życiorys, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej lub ją przeprow..

44.91 zł 49.90 zł Cena netto: 42.77 zł

Pokazuje 1 do 15 z 42 (3 Stron)