Nauka języków

Repetytorium maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium maturalne z języka ang...

Repetytorium maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozs...

Płynna komunikacja w języku angielskim to wynik długich lat systematycznej pracy. Ucząc się języka obcego, sięgasz po wiele książek i pomocy naukowych, rozwiązujesz setki ćwiczeń. Dobra znajomość zasad gramatycznych jest podstawą poprawnego porozumiewania się, a znajomość zaawansowanego słownictwa umożliwia sprawne i skuteczne posługiwanie się językiem. Publikacja, którą właśnie masz przed sobą, pozwoli ci usystematyzować wiedzę i rozwinąć umiejętności. Solidne opracowanie haseł ..

55.17 zł 64.90 zł Cena netto: 52.54 zł

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zroz...

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda w...

Jesteś wzrokowcem i chcesz ZOBACZYĆ zasady gramatyczne bez czytania zawiłych opisów? Rosyjski dla leniwych to najprostszy sposób, aby zobaczyć materiał gramatyczny w streszczeniu, bez zbędnego teoretyzowania. Autorka podręcznika, praktykująca lektorka rosyjskiego z 10-letnim doświadczeniem, dodatkowo do niezbędnych podstaw gramatyki dołącza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz tematy, stanowiące problem dla polskich uczniów. Przytoczone do każdego tematu ćwiczenia, ułożon..

38.16 zł 44.90 zł Cena netto: 36.35 zł

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki angielskiego

The Hound of the Baskervilles. Pies...

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki an...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie..

25.42 zł 29.90 zł Cena netto: 24.20 zł

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian

Język rosyjski od A do Z. Repetytor...

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykład...

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian – opis wydawcyKsiążka ta przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka rosyjskiego lub do egzaminu państwowego, studentów uczęszczających na lektorat z języka rosyjskiego, oraz wszystkich osób, które pragną pogłębić i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu rosyjskiej gramatyki. Repetytorium obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich...

21.60 zł 24.00 zł Cena netto: 20.57 zł

Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków  Wydanie drugie, rozszerzone, nowe dialogi

Żegnajcie błędy! Angielski dla Pola...

Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków Wydanie drugie, rozszerzone, n...

Język angielski – Poziom B1-C1 Nagranie mp3 książki jest dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Jednym z najczęściej popełnianych przez Polaków błędów jest stosowanie kalek językowych, czyli dosłowne tłumaczenie z języka polskiego na język angielski. Rozumiem więcej niż jestem w stanie powiedzieć – słuchanie wymaga mniej pre..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku  Modern Business Correspondence in English

Nowoczesna korespondencja biznesowa...

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku Modern Business Corr...

Język angielski Poziom B2 – C1 Tematem książki jest biznesowa korespondencja elektroniczna w języku angielskim – SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – trzeba umie..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

English for Business and Politics  Nowe wydanie z mp3

English for Business and Politics ...

English for Business and Politics Nowe wydanie z mp3

Język angielski  - Poziom B1 - B2 Kultowy podręcznik Dagmary Świdy teraz dostępny z nagraniem AUDIO w formie pliku mp3! Dzięki tej książce z łatwością przyswoisz słownictwo z zakresu gospodarki i polityki, a czytanie oryginalnych tekstów czy śledzenie wypowiedzi po angielsku np. na konferencjach, w radiu, telewizji oraz internecie nie będzie już problemem. Książka jest przeznaczona dla studentów szkół wyższych i pomaturalnych, kształcących przyszłych ekonomistów, finansistów, biznesm..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Frankenstein. Frankenstein w wersji do nauki angielskiego

Frankenstein. Frankenstein w wersji...

Frankenstein. Frankenstein w wersji do nauki angielskiego

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Frankenstein przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, ż..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Niemiecki od rana do wieczora. Ćwicz niemiecki dzień po dniu z rodziną Kramerów

Niemiecki od rana do wieczora. Ćwic...

Niemiecki od rana do wieczora. Ćwicz niemiecki dzień po dniu z rodziną...

Język niemiecki - Poziom A1-A2 Nagrania mp3 wszystkich dialogów zamieszczonych w książce są dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Takiego podręcznika do niemieckiego jeszcze nie widziałeś. Stworzyliśmy coś bardzo nietypowego, a konkretnie materiał, który nauczy Cię „dogadać się” po niemiecku. Nie każdy ma czas i ochotę wkuwać re..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Jak i o czym po angielsku? Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Jak i o czym po angielsku? Podróże....

Jak i o czym po angielsku? Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Rozmawiaj po angielsku! Zostałeś zaproszony przez osobę anglojęzyczną na kawę lub do restauracji? Obawiasz się rozmowy przy stole albo złożenia zamówienia u kelnera? A może chcesz wyjechać na wycieczkę – w góry czy nad morze – i nie czujesz się pewnie w rozmowie o przyrodzie i pogodzie? W każdej sytuacji poradzisz sobie śpiewająco, czerpiąc z tej książki potrzebne słówka lub wyrażenia. Jak i o czym po angielsku? to angielskie zwroty przydatne w różnych sytuacjach życia codziennego ..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Codziennik niemiecki. Doskonalenie języka niemieckiego każdego dnia

Codziennik niemiecki. Doskonalenie ...

Codziennik niemiecki. Doskonalenie języka niemieckiego każdego dnia

Bardzo wiele osób uczy się języków obcych, jednak tylko niewiele jest w stanie płynnie posługiwać się danym językiem obcym. Dlaczego? Ponieważ nie uczymy się systematycznie, a dodatkowo samo uczenie się dość szybko staje się nudne. Agnieszka Drummer, polska germanistka od lat mieszkająca na stałe w Monachium i ucząca Polaków niemieckiego przez Skype oraz prowadząca niezwykle popularną w Polsce stronę facebookową JĘZYK NIEMIECKI (ponad 200 TYS. FANÓW!), autorka popularnych książek Pokochaj niemi..

44.91 zł 49.90 zł Cena netto: 42.77 zł

144 najczęściej używane angielskie czasowniki  Na skróty do znajomości angielskiego

144 najczęściej używane angielskie ...

144 najczęściej używane angielskie czasowniki Na skróty do znajomości...

Język angielski - Poziom B2-C1 Czasowniki są duszą języka. Każde angielskie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego. Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku angielskim. Zani..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

The Time Machine. Wehikuł czasu w w...

The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Time Machine przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki spraw..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen. Niemiecki język biznesowy w twojej firmie

Wirtschaftsdeutsch in deinem Untern...

Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen. Niemiecki język biznesowy w ...

Język niemiecki - poziom B1–B2 Nagranie mp3 książki jest dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Używasz języka niemieckiego w pracy, podczas wyjazdów czy spotkań służbowych? Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy r..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ekonomii i biznesie  Wydanie II zmienione

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ...

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ekonomii i biznesie Wydanie II zmi...

Język niemiecki dla biznesmenów – poziom B1-C2 Nagrania mp3 do książki są dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -     Uczysz się języka niemieckiego? Proponujemy Ci podręcznik nie tylko umożliwiający przyswojenie w szerokim zakresie fachowego słownictwa, ale także wiele ciekawych informacji m.in. o: - gospodarce krajów n..

50.92 zł 59.90 zł Cena netto: 48.49 zł

Pokazuje 1 do 15 z 43 (3 Stron)