Nauka języków

Baśń o Złej Królewnie. A Tale of an Evil Princess w wersji dwujęzycznej dla dzieci

Baśń o Złej Królewnie. A Tale of an...

Baśń o Złej Królewnie. A Tale of an Evil Princess w wersji dwujęzyczne...

Język angielski dla dzieci Poznajcie historię Almy, złej królewny, która nie umiała kochać i nie szanowała pracy innych ludzi. Historia Almy została napisana jednocześnie po polsku i po angielsku, dzięki czemu łatwiej nauczycie się nowych słówek i od razu poznacie ich przykładowe konteksty. A wszystko na tle kolorowych grafik prosto z baśniowego królestwa. Czytaj, słuchaj, baw się i ucz Równoczesne czytanie w obu językach to nie wszystko. Na końcu książki znajdują się przygotowane..

33.92 zł 39.90 zł Cena netto: 32.30 zł

ABC der deutschen Phonetik. ABC fonetyki niemieckiej

ABC der deutschen Phonetik. ABC fon...

ABC der deutschen Phonetik. ABC fonetyki niemieckiej

Język niemiecki - Poziom A1-B1 Jak wymówić U Umlaut? Czym różnią się od siebie dwugłoski ei i ai? Na którą sylabę należy akcentować konkretne słowa? Język niemiecki dla polskiego odbiorcy może niekiedy być kłopotliwy w wymowie. Właśnie dlatego autor bestsellerów do nauki języka naszych zachodnich sąsiadów, Stanisław Bęza, opracował ten ponadczasowy podręcznik. ABC der deutschen Phonetik to pierwsza tak kompleksowa publikacja na polskim rynku z zakresu fonetyki niemieckiej. Skup..

29.67 zł 34.90 zł Cena netto: 28.25 zł

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Nowe wydanie z mp3

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Nowe...

Niemiecki naprawdę dla Ciebie. Nowe wydanie z mp3

Język niemiecki - poziom A1-A2 Nagranie mp3 wybranych tekstów z książki jest dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Język niemiecki? - krótko i zwięźle: jest i będzie dla nas, Polaków, coraz ważniejszy - jest bardzo logicznie zbudowany, łatwo do niego „podejść” - w mowie potocznej używanych jest tylko ok. 800 słówek. Nawet os..

29.67 zł 34.90 zł Cena netto: 28.25 zł

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki rosyjskiego

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zroz...

Rosyjski dla leniwych. Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda w...

Jesteś wzrokowcem i chcesz ZOBACZYĆ zasady gramatyczne bez czytania zawiłych opisów? Rosyjski dla leniwych to najprostszy sposób, aby zobaczyć materiał gramatyczny w streszczeniu, bez zbędnego teoretyzowania. Autorka podręcznika, praktykująca lektorka rosyjskiego z 10-letnim doświadczeniem, dodatkowo do niezbędnych podstaw gramatyki dołącza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz tematy, stanowiące problem dla polskich uczniów. Przytoczone do każdego tematu ćwiczenia, ułożon..

38.16 zł 44.90 zł Cena netto: 36.35 zł

Repetytorium maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium maturalne z języka ang...

Repetytorium maturalne z języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozs...

Płynna komunikacja w języku angielskim to wynik długich lat systematycznej pracy. Ucząc się języka obcego, sięgasz po wiele książek i pomocy naukowych, rozwiązujesz setki ćwiczeń. Dobra znajomość zasad gramatycznych jest podstawą poprawnego porozumiewania się, a znajomość zaawansowanego słownictwa umożliwia sprawne i skuteczne posługiwanie się językiem. Publikacja, którą właśnie masz przed sobą, pozwoli ci usystematyzować wiedzę i rozwinąć umiejętności. Solidne opracowanie haseł ..

55.17 zł 64.90 zł Cena netto: 52.54 zł

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki angielskiego

The Hound of the Baskervilles. Pies...

The Hound of the Baskervilles. Pies Baskervilleów w wersji do nauki an...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie..

25.42 zł 29.90 zł Cena netto: 24.20 zł

Codziennik angielski. Doskonalenie języka angielskiego każdego dnia

Codziennik angielski. Doskonalenie ...

Codziennik angielski. Doskonalenie języka angielskiego każdego dnia

Bardzo wiele osób uczy się języków obcych, jednak tylko niewiele jest w stanie płynnie posługiwać się danym językiem obcym. Dlaczego? Ponieważ nie uczymy się systematycznie, a dodatkowo samo uczenie się dość szybko staje się nudne. Beata Williamson, polska anglistka od lat mieszkająca na stałe w Londynie oraz Agnieszka Drummer, polska germanistka od lat mieszkająca na stałe w Monachium, autorka popularnych książek Pokochaj niemiecki!  oraz Niemiecki dla Ciebie, proponują nowy sposób uczenia się..

44.91 zł 49.90 zł Cena netto: 42.77 zł

144 najczęściej używane angielskie czasowniki  Na skróty do znajomości angielskiego

144 najczęściej używane angielskie ...

144 najczęściej używane angielskie czasowniki Na skróty do znajomości...

Język angielski - Poziom B2-C1 Czasowniki są duszą języka. Każde angielskie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego. Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku angielskim. Zani..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji do nauki angielskiego

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksięż...

Wonderful Wizard of Oz. Czarnoksiężnik z Krainy Oz w wersji do nauki a...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.   CZYTAJ – SŁUCHAJ - ĆWICZ • CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Wonderful Wizard of Oz przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać od l..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego

Short Stories by Edgar Allan Poe. O...

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wers...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi opowiadań przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, że nie będzi..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Niemiecki. Na cudzych błędach nauczysz się najlepiej!

Niemiecki. Na cudzych błędach naucz...

Niemiecki. Na cudzych błędach nauczysz się najlepiej!

Jako Polacy – uczący się niemieckiego – nic na to nie poradzimy. Wszyscy obcokrajowcy uczący się niemieckiego robią różne błędy. Niektóre są wprawdzie te same albo podobne, ale inne zupełnie specyficzne, charakterystyczne dla swojego danego WYJŚCIOWEGO, ojczystego języka. W tej książce pokażemy Wam błędy typowe dla Polaków, które nasi uczniowie robią dzień w dzień. Aby zapamiętać nowe słowo lub jakąś regułę gramatyczną, trzeba ją usłyszeć i użyć jej praktycznie kilka do kilkunastu razy (a nie..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 38.49 zł

Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków  Wydanie drugie, rozszerzone, nowe dialogi

Żegnajcie błędy! Angielski dla Pola...

Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków Wydanie drugie, rozszerzone, n...

Język angielski – Poziom B1-C1 Nagranie mp3 książki jest dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Jednym z najczęściej popełnianych przez Polaków błędów jest stosowanie kalek językowych, czyli dosłowne tłumaczenie z języka polskiego na język angielski. Rozumiem więcej niż jestem w stanie powiedzieć – słuchanie wymaga mniej pre..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku  Modern Business Correspondence in English

Nowoczesna korespondencja biznesowa...

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku Modern Business Corr...

Język angielski Poziom B2 – C1 Tematem książki jest biznesowa korespondencja elektroniczna w języku angielskim – SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – trzeba umie..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 29.91 zł

Hörverstehen  Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu

Hörverstehen Podręcznik do nauki j...

Hörverstehen Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu

NOWE WYDANIE bestsellerowej książki Język niemiecki - Poziom B1-C1 Hörverstehen. Podręcznik do nauki języka niemieckiego ze słuchu jest przeznaczony dla osób uczących się języka niemieckiego na poziomie od B1+ do C1 według Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Powstał on z myślą o maturzystach chcących pisać maturę na poziomie rozszerzonym, studentach filologii germańskiej oraz uczestnikach kursów językowych przygotowujących się do certyfikatów na ww. poziomach. Celem podr..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 34.20 zł

Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki języka angielskiego

Anne of Green Gables. Ania z Zielon...

Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza w wersji do nauki język...

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Anne of Green Gables przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki s..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 25.63 zł

Pokazuje 1 do 15 z 42 (3 Stron)