• Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji

Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji

 • Autor: Chris Guillebeau
 • Wydawca: Onepress
 • ISBN: 978-83-246-6732-1
 • Data wydania: 2013
 • Liczba stron/format: 344/B5
 • Oprawa: twarda

Cena detaliczna

 • 49.00 zł

  45.57 zł

 • 7% taniej

 • Darmowa dostawa od 200 zł
 • Wysyłka w ciągu 24h
 • Cena netto: 43.40 zł

Dostępność: Duża ilość na magazynie
Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować.
przysłowie chińskie

Masz dość harowania na czyjś rachunek? Czujesz, że Twoja praca wysysa z Ciebie ostatnie soki? A może Twoim marzeniem jest prowadzenie własnej firmy i poczucie wolności, które daje taka praca? To świetnie!

Bez względu na to, ile masz pieniędzy — masz ich wystarczająco dużo. Tak jak w przypadku podróżowania, rozpoczynanie działalności gospodarczej na własną rękę lepiej wychodzi tym, którzy nie mają zbyt wiele. Będziesz bowiem zmuszony do improwizowania, wdrażania kreatywnych rozwiązań i twardego stąpania po ziemi. To Twoja prawdziwa wartość i pierwszy krok do sukcesu.

Ta książka stanie się Twoim najlepszym kumplem, doradcą i mistrzem w ciągu nadchodzących miesięcy. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych wskazówek na temat samodzielnego zapewniania sobie środków do życia, dokładne dane finansowe dotyczące kapitału początkowego i inne cenne informacje od przedsiębiorców, którzy już odnieśli sukces „na swoim”. Dowiedz się, w jaki sposób można prowadzić życie pełne przygód i jednocześnie mieć poczucie spełnienia, a także zapewnić sobie przyzwoite zarobki. Ten poradnik Cię do tego zainspiruje.

Po lekturze tej książki będziesz gotów na założenie własnego biznesu. Stwórz własny biznesplan i zacznij działać! Chris Guillebeau jest przedsiębiorcą, podróżnikiem i pisarzem. Od początku swojej zawodowej kariery wybrał samozatrudnienie i realizował różne przedsięwzięcia. Ma specjalny dar przekuwania pomysłów w strumień pieniędzy, które wykorzystuje zarówno na finansowanie swojego pełnego przygód życia, jak i na pomoc innym. Jako gospodarz World Domination Summit, międzynarodowego zjazdu ludzi kreatywnych, Chris skupia się na zachęcaniu wszystkich do osobistych poszukiwań i odkrywania własnej drogi. Co miesiąc jego stronę internetową ChrisGuillebeau.com odwiedza ponad trzysta tysięcy gości.

Prolog. Manifest. Krótkie wprowadzenie do wszystkiego, co chcesz osiągnąć (11)
 
CZĘŚĆ I. PRZEDSIĘBIORCY Z PRZYPADKU
 
1. Odrodzenie. Posiadasz już potrzebne umiejętności, musisz tylko dowiedzieć się, jak je wykorzystać (21)
 
2. Daj im rybę. Jak zapakować szczęście do pudełka i je sprzedać (45)
 
3. Oddaj się swojej pasji... albo nie. Zarabiaj na robieniu tego, co lubisz, ale pamiętaj, że musi się to wiązać z potrzebami innych ludzi (67)
 
4. Narodziny podróżującego przedsiębiorcy. "Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja" - to hasło jest przereklamowane (85)
 
5. Nowe cechy demograficzne. Wszyscy Twoi klienci mają ze sobą coś wspólnego, ale nie można tego określić tradycyjnymi kategoriami (105)
 
CZĘŚĆ II. WYJDŹ Z TYM DO LUDZI
 
6. Jednostronicowy biznesplan. Jeśli sentencja przedstawiająca misję Twojego przedsiębiorstwa jest dłuższa niż to zdanie, to być może jest za długa (125)
 
7. Oferta, której trudno się oprzeć. Przewodnik, który krok po kroku podpowie Ci, jak przygotować atrakcyjną ofertę (143)
 
8. Start!. Wycieczka z salonu albo kawiarenki za rogiem do studiów filmowych Hollywood (163)
 
9. Lansowanie: subtelna sztuka autopromocji. Reklama jest jak seks - tylko nieudacznicy za nią płacą (187)
 
10. Gdzie szukać pieniędzy?. Niekonwencjonalny sposób zdobywania funduszy - od kickstartera po mało prawdopodobne kredyty samochodowe (207)
 
CZĘŚĆ III. LEWAROWANIE ZASOBÓW I KOLEJNE KROKI
 
11. Usprawnianie biznesu. Wprowadzanie usprawnień: jak drobne zmiany mogą wpłynąć na osiągnięcie znacznie większych przychodów? (235)
 
12. Franchising własnej działalności. Jak się dać sklonować dla przyjemności i zysku (257)
 
13. Perspektywiczne spojrzenie na biznes. Rozbuduj swoją działalność na tyle, na ile Ci to odpowiada (i nie więcej) (287)
 
14. Co jeśli mi się nie uda?. Jak odnieść sukces, nawet jeśli sufit wali Ci się na głowę? (303)
 
Epilog (321)
 
Ciekawe informacje i fakty (325)
 
Czekaj, mam coś jeszcze! (327)
 
Dodatek: Daj im rybę (329)
 
Podziękowania (337)
 
Gwiazdy książki Niskobudżetowy startup (341)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Najczęściej kupowane