• Lekcje o życiu. Człowiek sukcesu radzi i podpowiada

Lekcje o życiu. Człowiek sukcesu radzi i podpowiada

 • Autor: Jarosław Tuczko
 • Wydawca: Difin
 • ISBN: 978-83-8085-637-0
 • Data wydania: 2018
 • Liczba stron/format: 256/B5
 • Oprawa: miękka

Cena detaliczna

 • 48.00 zł

  43.20 zł

 • 10% taniej

 • Darmowa dostawa od 200 zł
 • Wysyłka w ciągu 24h

Dostępność: Duża ilość na magazynie

Tym razem w innej, niebiznesowej odsłonie. To zbiór prywatnych zasad i porad życiowych na różne tematy, zbiór zasad i „prawd”, dzięki którym osiągnął wiele sukcesów i miał mnóstwo wpadek. Miłe chwile nas cieszą, trudne uczą. Jak sobie z nimi radzić i wiele innych porad właśnie w tej książce. „Gdybym to wiedział w wieku 25 lat, a nie 50., osiągnąłbym zapewne znacznie więcej, przy mniejszej ilości pomyłek i z dużo mniejszym wykorzystaniem własnej energii”.

Spis treści:

Podziękowania
Wstęp

1. Dlaczego żyjemy
2. Jak dobrze przeżyć życie
3. Sukces
4. Wychowanie dzieci
5. Emocje
6. Życie finansowe (sytuacja majątkowa)
7. Życie zawodowe (satysfakcja zawodowa)
8. Relacje i związki
9. Zdrowie
10. Trudne chwile
11. Podejmowanie decyzji
12. Różne tematy
13. Lekcje o życiu – wolne myśli

Jarosław Tuczko

wybitny specjalista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania finansami w przedsiębiorstwie. W Banku Gdańskim S.A był Dyrektorem Departamentu Inwestycji Kapitałowych. W zakres jego obowiązków wchodziły fuzje i przejęcia, tworzenie oraz zarządzanie holdingiem spółek zależnych i stowarzyszonych oraz prywatyzacje przedsiębiorstw. Tworzył i zarządzał portfelem długoterminowych inwestycji banku. Dokonywał ocen projektów inwestycyjnych banku w zakresie inwestycji kapitałowych na rynku niepublicznym. W CITIBANK (Polska) S.A. był Dyrektorem Departamentu Finansowania Aktywów Przedsiębiorstw. Opracowywał i wdrażał różne formy finansowania aktywów w przedsiębiorstwach m.in.leasing i factoring. Realizował eksperckie analizy w zakresie finansowania inwestycji oraz dostosowania sposobu finansowania dla potrzeb konkretnych przedsięwzięć. W grupie kapitałowej EASTBRIDGE N.V. (m.in. Galeria Centrum, YF, Smyk, Empik, Dar Natury, Nałęczowianka, Mazowszanka) zajmował stanowisko Group Treasurer. Z tej pozycji koordynował działalność finansową całej Grupy ze szczególnym uwzględnieniem operacji Foreign Exchange, płynności finansowej grupy oraz współpracy z inwestorami i wierzycielami finansowymi. Był także
odpowiedzialny za pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania. Był Członkiem Zarządu oraz Dyrektorem Finansowym giełdowej spółki Próchnik S.A. Ukończył szereg szkoleń i kursów, między innymi: w Strathdyle University, w Fordham University, CITICORP Finances Professional Study, Podyplomowe Studium Menedżerskie, Podyplomowe Studium Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw, kurs dla Kandydatów na Głównych Księgowych, kurs dla Doradców Inwestycyjnych, studium dla Dyrektorów Finansowych. W rankingu KPMG i magazynu PROFIT zajął pierwsze miejsce, jako najlepszy w Polsce wykładowca z dziedziny finansów przedsiębiorstw. Aktywny w obszarze szkoleń dla banków i przedsiębiorstw usługowych, produkcyjnych i handlowych różnych branż. Jest także cenionym wykładowcą w akademii kursów i szkoleń korporacyjnych organizowanych przez Harvard Business Review Polska. Autor wielu publikacji i książek.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Najczęściej kupowane