Nauka języków

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian

Język rosyjski od A do Z. Repetytor...

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykład...

Wiesława Milczarek

Język rosyjski od A do Z. Repetytorium. Gramatyka, ćwiczenia, przykłady odmian – opis wydawcy Książka ta przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka rosyjskiego lub do egzaminu państwowego, studentów uczęszczających na lektorat z języka rosyjskiego, oraz wszystkich osób, które pragną pogłębić i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu rosyjskiej gramatyki. Repetytorium obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich...

21.60 zł 24.00 zł Cena netto: 21.60 zł

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Nowe repetytorium z gramatyki język...

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Stanisław Bęza

Publikacja przeznaczona dla wszystkich uczących się języka niemieckiego, którzy chcieliby powtórzyć, uzupełnić, rozszerzyć oraz sprawdzić swoje umiejętności z zakresu gramatyki. Ze względu na szczegółowy komentarz do poszczególnych zagadnień w języku polskim, liczne przykłady wzorcowe, ilustrujące daną strukturę oraz obecność klucza do wszystkich ćwiczeń repetytorium może być z powodzeniem wykorzystywane do samodzielnej nauki. Słownictwo zawarte w ćwiczeniach nie wykracza poza podstawowy zakres ..

40.80 zł 51.00 zł Cena netto: 40.80 zł

Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków  Wydanie drugie, rozszerzone, nowe dialogi

Żegnajcie błędy! Angielski dla Pola...

Żegnajcie błędy! Angielski dla Polaków Wydanie drugie, rozszerzone, n...

Bartosz Czartoryski, Terence Clark-Ward

Język angielski – Poziom B1-C1 Nagranie mp3 książki jest dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Jednym z najczęściej popełnianych przez Polaków błędów jest stosowanie kalek językowych, czyli dosłowne tłumaczenie z języka polskiego na język angielski. Rozumiem więcej niż jestem w stanie powiedzieć – słuchanie wymaga mniej precyzji..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 35.91 zł

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku  Modern Business Correspondence in English

Nowoczesna korespondencja biznesowa...

Nowoczesna korespondencja biznesowa po angielsku Modern Business Corr...

Agnieszka Drummer, Beata Williamson

Język angielski Poziom B2 – C1 Tematem książki jest biznesowa korespondencja elektroniczna w języku angielskim – SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – trzeba umie..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 31.41 zł

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki

144 najczęściej używane niemieckie ...

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki

Agnieszka Drummer, Richard Boehnke

Język niemiecki - Poziom A1-C1 Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego. Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku niemieckim. Zanim..

35.91 zł 39.90 zł Cena netto: 35.91 zł

Frankenstein. Frankenstein w wersji do nauki angielskiego

Frankenstein. Frankenstein w wersji...

Frankenstein. Frankenstein w wersji do nauki angielskiego

Mary Shelley, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Frankenstein przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi, ż..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 26.91 zł

Niemiecki od rana do wieczora. Ćwicz niemiecki dzień po dniu z rodziną Kramerów

Niemiecki od rana do wieczora. Ćwic...

Niemiecki od rana do wieczora. Ćwicz niemiecki dzień po dniu z rodziną...

Agnieszka Drummer, Agnieszka Sochal, Przemysław Wolski

Język niemiecki - Poziom A1-A2 Nagrania mp3 wszystkich dialogów zamieszczonych w książce są dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Takiego podręcznika do niemieckiego jeszcze nie widziałeś. Stworzyliśmy coś bardzo nietypowego, a konkretnie materiał, który nauczy Cię „dogadać się” po niemiecku. Nie każdy ma czas i ochotę wkuwać reguły ..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 40.41 zł

Jak i o czym po angielsku? Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Jak i o czym po angielsku? Podróże....

Jak i o czym po angielsku? Podróże. Kultura. Rozrywka. Sport. Przyroda

Izabella Rodzik-Sambierska

Rozmawiaj po angielsku! Zostałeś zaproszony przez osobę anglojęzyczną na kawę lub do restauracji? Obawiasz się rozmowy przy stole albo złożenia zamówienia u kelnera? A może chcesz wyjechać na wycieczkę – w góry czy nad morze – i nie czujesz się pewnie w rozmowie o przyrodzie i pogodzie? W każdej sytuacji poradzisz sobie śpiewająco, czerpiąc z tej książki potrzebne słówka lub wyrażenia. Jak i o czym po angielsku? to angielskie zwroty przydatne w różnych sytuacjach życia codziennego i w r..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 40.41 zł

Codziennik niemiecki. Doskonalenie języka niemieckiego każdego dnia

Codziennik niemiecki. Doskonalenie ...

Codziennik niemiecki. Doskonalenie języka niemieckiego każdego dnia

Agnieszka Drummer

Bardzo wiele osób uczy się języków obcych, jednak tylko niewiele jest w stanie płynnie posługiwać się danym językiem obcym. Dlaczego? Ponieważ nie uczymy się systematycznie, a dodatkowo samo uczenie się dość szybko staje się nudne. Agnieszka Drummer, polska germanistka od lat mieszkająca na stałe w Monachium i ucząca Polaków niemieckiego przez Skype oraz prowadząca niezwykle popularną w Polsce stronę facebookową JĘZYK NIEMIECKI (ponad 200 TYS. FANÓW!), autorka popularnych książek Pokochaj niemi..

44.91 zł 49.90 zł Cena netto: 44.91 zł

Psychology Vocabulary in Use  Podręcznik do nauki angielskiej terminologii psychologicznej

Psychology Vocabulary in Use Podrę...

Psychology Vocabulary in Use Podręcznik do nauki angielskiej terminol...

Anna Treger, Bronisław Treger

Język angielski - poziom B2–C1 Nagrania mp3 wybranych tekstów z książki są dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Podręcznik został napisany z myślą o tych wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość słownictwa i stylistyki oraz umiejętność czytania różnych odmian angielskich publikacji psychologicznych (artykułów, monografii..

38.61 zł 42.90 zł Cena netto: 38.61 zł

The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

The Time Machine. Wehikuł czasu w w...

The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

Herbert George Wells, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski

Język angielski - Poziom B2 Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ POSZERZAJ SŁOWNICTWO - UTRWALAJ - UCZ SIĘ WYMOWY CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Time Machine przyswajasz nowe słówka, uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki spraw..

26.91 zł 29.90 zł Cena netto: 26.91 zł

Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen. Niemiecki język biznesowy w twojej firmie

Wirtschaftsdeutsch in deinem Untern...

Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen. Niemiecki język biznesowy w ...

Agnieszka Dudek

Język niemiecki - poziom B1–B2 Nagranie mp3 książki jest dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -   Używasz języka niemieckiego w pracy, podczas wyjazdów czy spotkań służbowych? Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 40.41 zł

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ekonomii i biznesie  Wydanie II zmienione

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ...

Blickpunkt Wirtschaft. Niemiecki w ekonomii i biznesie Wydanie II zmi...

Stanisław Bęza

Język niemiecki dla biznesmenów – poziom B1-C2 Nagrania mp3 do książki są dostępne na stronie internetowej wydawnictwa. W każdej książce znajduje się specjalny kod, który umożliwia pobranie wersji audio (pliki mp3). Aby pobrać plik, należy wpisać kod - tutaj -     Uczysz się języka niemieckiego? Proponujemy Ci podręcznik nie tylko umożliwiający przyswojenie w szerokim zakresie fachowego słownictwa, ale także wiele ciekawych informacji m.in. o: - gospodarce krajów niemieckoję..

53.91 zł 59.90 zł Cena netto: 53.91 zł

Angielski dla leniwych  Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki angielskiego

Angielski dla leniwych Zobacz. Zro...

Angielski dla leniwych Zobacz. Zrozum. Zapamiętaj. Nowatorska metoda ...

Marta Fihel, Katarzyna Jezusek

Język angielski - Poziom A1-B2 Angielski dla leniwych nie jest ani typowym podręcznikiem, ani zwyczajną „gramatyką” języka angielskiego. Książka nie „jeży się” od trudnych terminów, ani nie próbuje opisać wszystkich możliwych odstępstw od przejrzystych reguł gramatyki angielskiej. Autorki pisząc tę książkę kierowały się następującymi założeniami: • Zasady angielskiej gramatyki są przejrzyste i proste. Dlaczego? Elementy angielskich zdań są jak klocki, które muszą do siebie pasować. Każda..

40.41 zł 44.90 zł Cena netto: 40.41 zł

Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku  Moderne Businesskorrespondenz auf Deutsch

Nowoczesna korespondencja biznesowa...

Nowoczesna korespondencja biznesowa po niemiecku Moderne Businesskorr...

Agnieszka Drummer, Richard Boehnke

Język niemiecki - Poziom B2 – C1 Tematem książki jest NOWOCZESNA korespondencja w niemieckim świecie biznesu – SMS-y, e-maile, komunikatory, profile społecznościowe itp. Zamiast tradycyjnych pism coraz powszechniej wysyłamy e-maile. Wszechobecne stają się platformy internetowe: Facebook, Google+, Twitter. Bardzo popularne są także globalne sieci kontaktów typu LinkedIn. A pracując lub szukając pracy w międzynarodowej korporacji lub firmie, która ma międzynarodowe kontakty – warto umie..

31.41 zł 34.90 zł Cena netto: 31.41 zł

Pokazuje 1 do 15 z 42 (3 Stron)