Budownictwo

Zarządzanie ryzykiem w procesie budowy gazociągu przesyłowego

Zarządzanie ryzykiem w procesie bud...

Zarządzanie ryzykiem w procesie budowy gazociągu przesyłowego

Książka przedstawia specyfikę procesu budowy gazociągu wraz z modelem identyfikacji oraz oceny ryzyka. Wynikiem analizy jest autorska procedura, która może być zaadoptowana przez wykonawcę robót na potrzeby zarządzania ryzykiem specjalistycznych przedsięwzięć budowlanych. W szczególności procedura ta umożliwi wykorzystanie mechanizmów kontroli jakości na kształtowanie i minimalizację ryzyka zgodności realizacji inwestycji...

49.50 zł 55.00 zł Cena netto: 47.14 zł

Dachy stropodachy tarasy. Remonty i wzmacnianie

Dachy stropodachy tarasy. Remonty i...

Dachy stropodachy tarasy. Remonty i wzmacnianie

Książka stanowi studium przypadku usterek i uszkodzeń dachów, stropodachów i tarasów. Opisano w niej następstwa realizacji tych elementów z pominięciem zasad wiedzy technicznej, wynikające z błędów i niedociągnięć zarówno projektowych, jak również wykonawczych. Omówiono także koncepcje rozwiązań projektowych naprawy występujących usterek i uszkodzeń.Pozycja przeznaczona jest jako materiał pomocniczy dla studentów uczelni technicznych na kierunku Budownictwo. Może być również wykorzystywana w pra..

53.10 zł 59.00 zł Cena netto: 50.57 zł

Technika układania dachówki karpiówki

Technika układania dachówki karpiów...

Technika układania dachówki karpiówki

Książka w całości opisuje wszystkie detale i prezentuje rozwiązania sytuacji problematycznych na dachu krytym tak plastycznym materiałem, jakim jest dachówka karpiówka. Dach o tym pokryciu to nie tylko ochrona budynku, lecz także cały wachlarz konstrukcyjnych szczegółów.Publikacja jest pierwszą i jedyną tego typu pozycją na rynku. Zawarte są w niej kompletne opisy teoretycznych i praktycznych podstaw technologii krycia z karpiówki. Pokazuje wszystkie zalety i wady takiego pokrycia.Dzięki pięknej..

150.00 zł 150.00 zł Cena netto: 142.86 zł

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)