Maturalne kompendia

Historia. Repetytorium dla licealistów i studentów. Wydanie 2

Historia. Repetytorium dla licealis...

Historia. Repetytorium dla licealistów i studentów. Wydanie 2

Marek Chmaj, Wojciech Sokół, Janusz Wrona

Prezentowane opracowanie zostało pomyślane jako materiał pomocniczy dla kandydatów na wyższe studia prawnicze, politologiczne, historyczne, socjologiczne, a także europeistyczne. Opracowanie uwzględnia ponadto wymogi nowej matury, przez co może być nieocenioną pomocą w przygotowaniach i nauce. Bezpośrednim celem publikacji jest chęć służenia pomocą w przygotowywaniu się do odpowiedzi na większość pytań objętych wymaganymi sprawdzianami egzaminacyjnymi. Należy przy tym zastrzec, iż opracowania..

51.30 zł 57.00 zł Cena netto: 51.30 zł

Matematyka. Repetytorium dla maturzysty 75% rabatu

Matematyka. Repetytorium dla maturz...

Matematyka. Repetytorium dla maturzysty 75% rabatu

Wiesław Włodarski

To wyjątkowa książka. Nie jest podręcznikiem, nie jest także zbiorem zadań. Autor umiejętnie łączy obie te funkcje. Na uwagę zasługuje jasność i zrozumiałość części teoretycznej. Materiał powtórzeniowy podzielono na 12 działów. Po każdym z nich zamieszczono dwie grupy zadań. Pierwsza, nazwana sprawdzianem, jest złożona z dość prostych zadań. Uczeń, który rozwiąże je wszystkie, może być pewien, że dobrze opanował teorię. Druga grupa zadań to zadania o maturalnym stopniu trudności. Ich samodzie..

9.75 zł 39.00 zł Cena netto: 9.75 zł

Wiedza o społeczeństwie. Testy maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony 50% rabatu

Wiedza o społeczeństwie. Testy matu...

Wiedza o społeczeństwie. Testy maturalne. Poziom podstawowy i rozszerz...

Marcin Markowicz, Rafał Dolecki

Zestaw testów egzaminacyjnych z wiedzy o społeczeństwie – niezastąpiona pomoc dla maturzysty! - W 100% zgodny z aktualnym Informatorem maturalnym z wiedzy o społeczeństwie - Przykładowe testy na poziom podstawowy i rozszerzony, zgodne z konstrukcją arkuszy egzaminacyjnych przygotowywanych przez CKE - 235 zadań wszystkich typów, z którymi możesz spotkać się na maturze! - Szczegółowe wskazówki, jak rozwiązywać wszystkie typy zadań! - Tematy zadań dobrane tak, aby powtórzyć cały materiał nie..

20.00 zł 40.00 zł Cena netto: 20.00 zł

Matematyka. Testy maturalne. Zestaw arkuszy egzaminacyjnych na poziom podstawowy 50% rabatu

Matematyka. Testy maturalne. Zestaw...

Matematyka. Testy maturalne. Zestaw arkuszy egzaminacyjnych na poziom ...

Dorota Szcześniak

Zestaw testów egzaminacyjnych z matematyki – niezastąpiona pomoc dla maturzysty: - W 100% zgodny z aktualnym Informatorem maturalnym z matematyki! - Testy próbne na poziom podstawowy - na tym poziomie maturę z matematyki zdają wszyscy! - 240 zadań wszystkich typów, z którymi możesz się spotkać na maturze! - Szczegółowe wskazówki, jak rozwiązywać zadania otwarte. - Schematy oceniania zadań...

12.50 zł 25.00 zł Cena netto: 12.50 zł

Historia. Testy maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony 50% rabatu

Historia. Testy maturalne. Poziom p...

Historia. Testy maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony 50% rabatu

Marcin Markowicz, Rafał Dolecki

Zestaw testów egzaminacyjnych z historii – niezastąpiona pomoc dla maturzysty! - W 100 % zgodny z aktualnym Informatorem maturalnym z historii! - Testy próbne na poziom podstawowy i na poziom rozszerzony! - Ponad 300 zadań wszystkich typów, z którymi możesz się spotkać na maturze! - Szczegółowe wskazówki, jak rozwiązywać wszystkie typy zadań! - Tematy zadań dobrane tak, aby powtórzyć cały materiał niezbędny do zdania matury!  ..

20.00 zł 40.00 zł Cena netto: 20.00 zł

Geografia. Kompendium w zarysie i zadaniach 50% rabatu

Geografia. Kompendium w zarysie i z...

Geografia. Kompendium w zarysie i zadaniach 50% rabatu

Kazimierz Kuciński redakcja naukowa

Książka stanowi próbę systematyzacji, uzupełnienia i aktualizacji wiedzy, jaką powinien posiadać o świecie, własnym kontynencie i kraju współczesny człowiek. Pokazuje procesy społeczne i ekonomiczne. Stara się wytłumaczyć ich przebieg i wpływ na kształ­towanie struktur przestrzennych. Szczególną uwagę autorzy zwracają na występujące w tym zakresie zróżnicowania, pokazują ich przyczyny oraz następstwa. Obraz współczesnego świata jest ukazywany na tle środowiska przyrodniczego. Wyeksponowano ekolo..

29.00 zł 58.00 zł Cena netto: 29.00 zł

Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)